Služby

Přístrojové ošetření Duolift Sequential

Špičkový francouzský přístroj, využívající moderní technologie
radiofrekvence, ultrazvuku a luminoterapie. Radiofrekvenční ošetření je vhodné pro náročné klienty, které chtějí oddálit chirurgický zákrok nebo botoxové injekce, ale i pro ty kteří si
chtějí dlouhodobě udržet svěží a mladistvý vzhled.

Cena ošetření je Kč 1.700,- / 1,5 hodiny.

Kapsle GelaVis

Z vlastní zkušenosti vím, že proces omlazování je mnohem efektivnější, když se pojme komplexně a tedy se propojí péče zvnějšku s péčí zevnitř.

Nedám dopustit na švýcarské kapsle se širokospektrálním duálním (vysokou a nízkou molekulovou hmotností) hyaluronátem s vysokou koncentrací denní dávky 100mg s mnoha benefity pro anti-aging (redukce systémových zánětů v těle, vyvazování volných radikálů, zlepšení střevního mikrobiomu, zvlhčení očního sklivce i vaginální sliznice, zlepšení stavu vlasů, nehtů, kůže a pleti). Díky hydrataci sliznic působí bariérově proti nežádoucím patogenům zvenčí (je-li sliznice správně hydratovaná, viry a ostatní patogeny mají těžší práci se přes sliznici dostat dále do těla).

Je velmi důležité dbát na čistotu zpracování neboť při nízkonákladové výrobě (endotoxiny, stopy těžkých kovů, aj.) mohou produkty vyvolávat nežádoucí zánětlivou odpověď organismu, což je v dnešní době považováno za jeden z hlavních důvodů předčasného stárnutí. Snížením celkového zánětu v těle zpomalíte tikot biologických hodin. A navíc jsou zcela veganské.

Cena za tříměsíční kůru je Kč 3.399,-.
Možnost zakoupení v salonu.