Oblíbené

Age Proteom   NOVINKA

Patent Age Proteom působí na základní příčiny stárnutí pleti, optimalizuje dlouhověkost buněk a obnovuje funkčnost, kterou se vyznačuje mladá pleť.

Sérum by se mělo stát součástí každé rutiny krásy, ať už samotné nebo v kombinaci s pleťovým krémem.

První sérum na světě s pokročilou biotechnologií s efektem chaperonů (bodyguardů) kožního mládí, které trvale uchovává a opětovně posiluje klíčové proteiny v pleti a chrání ji tak před předčasným stárnutím. Vysoká antioxidační ochrana, prevence a korekce nejčastějších známek stárnutí pleti. Prokazatelné účinky a viditelné výsledky. Dlouhodobě.

Mezi živými organismy jsou takové, které jsou schopny regenerovat zdánlivě donekonečna, a to i za extrémních podmínek (záření, teplota, atd.) tyto organismy jsou známé jako extremofilní. Během milionů let evoluce se přizpůsobily a optimalizovaly svou biologii tak, aby přežily a rozmnožovaly se i v podmínkách blížících se hranicím životaschopnosti. Například velmi intenzivní gama záření, kdy je poškozena její DNA, ale její fyziologie zůstává nedotčena, protože je okamžitě opravena díky specializovaným proteinům – opravným enzymům.

Jemná, svěží a hydratační textura séra Esthederm Age Proteom se hodí pod jakýkoli přípravek o pleť a respektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimořádně hebká, sérum pomáhá předcházet výskytu tmavých skvrn a rozjasňuje pleť. Sérum má jemnou, stylovou vůni s tóny černé švestky, růže a bílého pižma. Pro každý věk a každý typ pleti. Použití ráno a večer po celý rok. Neobsahuje alergeny.

2.390,-/30ml

CELLULAR WATER MELTING MOISTURIZING CREAM 
KRÉM S BUNĚČNOU VODOU

Sametově jemný krém plně pečuje o dokonalý koloběh vody v pokožce, a tím se stará o její kvalitní hydrataci. Voda v pokožce nejen přirozeně proudí, ale je tam také udržena díky obnově celistvosti kožní bariéry. Příjemná, jemná a přesto bohatá textura výborně sedí normálním až sušším typům pokožky.

Dynamická hydratace pomocí AQUAPORIN PATENTU a specifických látek posilujících kožní bariéru zajišťuje optimální distribuci vody a doslova jí v pokožce ve zdravé přirozené míře uzamyká. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky.

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s použitím CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE.

1.590,-/50 ml

INTENSIVE HYALURONIC EYE SERUM 
OČNÍ SÉRUM

Intenzivně hydratuje a viditelně vyplňuje vrásky. Vrásky i drobné linky způsobené dehydratací mizí. Tmavé kruhy, váčky pod očima a známky únavy se stávají minulostí. Jemná, svěží textura neparfemovaného séra v kombinaci s aplikátorem pro přesnou aplikaci a stimulaci mikrocirkulace, je skutečným požitkem pro každé oční okolí. Kofein zlepšuje mikrocirkulaci, ruskogenin bojuje proti otokům a karnosin posiluje obranyschopnost proti volným radikálům.

Nanášejte konečky prstů nebo aplikátorem jemnými krouživými pohyby na oční okolí, a to samostatně nebo před použitím jiného očního krému INSTITUT ESTHEDERM.

1.350,-/15 ml

LIGHTENING BUFFING MASK
ROZJASŇUJÍCÍ A ZESVĚTLUJÍCÍ MASKA

Krémová maska, která doslova „vygumuje“ odumřelé buňky a odstraní povrchové nedostatky pleti, je druhým krokem hloubkového čištění pleti. Přitom i ona plně respektuje zdravou pokožku a její potřeby. Bohatá, jílovitá textura masky na sebe nalepí odumřelé buňky, které se pak spolu s maskou pohodlně a bez podráždění odstraní z pokožky. Spolu s odstraněním masky pak z pokožky mizí veškeré povrchové nedokonalosti a díky patentu HYPOPIGMENTALINE i blednou pigmentové skvrny. Nejen díky unikátní účinnosti, ale také díky příjemné vůni, si lehce vybudujete na LIGHTENING BUFFING MASK závislost. Používejte 1-2x týdně, podle hrubosti pokožky a podle výskytu případných pigmentových skvrn.

1.250,- Kč / 75 ml

CELLULAR CONCENTRATE SERUM
BUNĚČNÉ SÉRUM

Je intenzivní převýchovné sérum, které optimalizuje přirozené procesy v buňkách. Nastoluje rovnováhu pleti a obnovuje její řád v rámci hydratace, citlivosti, mazotoku a správné organizace všech struktur, včetně kolagenových vláken. Postupně tedy pleť převychovává tak, aby dlouhodobě fungovala správně, tak jak je jí to přirozené. Viditelně zvyšuje kvalitu pokožky. Posiluje účinky následné péče. Příjemná, rozplývající se lehce vstřebatelná textura bez parfemace zanechává pokožku hedvábnou na dotek. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí, pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů, přirozených pro pokožku, svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet mladistvost pokožky. Výrazně zvyšuje buněčný a energetický
metabolismus buněk, ty pak mají dostatek „síly“ a energie na potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce. Patentovaná technologie TIME CONTROL SYSTEM plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu.

Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu, ideálně po použití CELLULAR WATER MIST, případně i po CELLULAR WATER ESSENCE, před aplikací krému. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY. Pro zvýšení tolerance očního okolí lze použít jako podklad pod oční krém.

2.850,- Kč / 30 ml