O značce

Filozofie Institutu Esthederm

 Výzkum, kterému se věnuje Instittut Esthederm se od počátku zaměroval na pokožku, její biologii a především interakci s prostředím, Díky tomu, že nasloucháme co, je pro pokožku přirozené, rozumíme tajemstvím jejich vyjímečných přírodních zdrojů.
Vaše pleť je zrcadlem miliardy buněk, které ji tvoří a chrání. Všechny vaše buňky mají v sobě potenciál. Avšak každá pleť musí čelit i věku, agresím a vašemu životnímu stylu.
Díky Esthederm nabude vaše pleť znovu svůj buněčný potenciál a to v každém věku a kdykoliv.

Jedním z hlavních patentů kosmetiky Institut Esthederm je speciální voda Cellular Water.  Jedná se o buněčnou vodu, jež je svým složením totožná s vodou v pokožce, a proto vytváří pro buňky naprosto ideální prostředí. Působí jako antioxidant, hydra booster, udržuje přirozené pH kůže, posiluje mikrobiom (přirozená mikroflóra) na pokožce – zvyšuje obranyschopnost pokožky před invazí bakterií a patogenních virusů.
Jestliže vezmeme v potaz, že jakýkoliv přípravek jakékoliv značky je tvořen přibližně ze 70% vodou, tak pouze u přípravků Institut Esthederm se díky buněčné vodě účinky mnohonásobně navyšují. Její účinky se přirovnávají k séru a to se bavíme stále „JEN“ o vodě.
Pravidelnou péčí od Esthederm doslova přestavíte svou pleť na viditelně krásnější a zároveň ji převychováte tak, aby se s nástrahami nejen okolního prostředí dokázala sama velmi úspěšně vypořádat.

Základem jedinečných výsledků péče Institut Esthedem je tato speciální voda a to i ve formě spreje Cellular Water Mist.

Cena 790,-/100 ml; 1.250,-/200 ml